Szkoła Matematyczna CUBE Jelenia Góra

bigstock--187372693

Co możemy Państwu zaoferować?

Gama naszych zajęć jest bardzo szeroka. Prowadzimy zarówno intensywne kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego oraz egzaminu ósmoklasisty, jak również zajęcia indywidualne i grupowe dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nasze zajęcia są dopasowane do obowiązujących wymogów szkolnych na każdym poziomie nauczania. Na bieżąco analizujemy zmiany, jakie zachodzą w szkolnictwie, wyciągamy z tego wnioski tak, by zajęcia były w jak największym stopniu skuteczne i efektywne. Nasza oferta obejmuje przedmioty takie jak matematyka i fizyka czyli te, które w szkole mogą sprawiać najwięcej trudności. Niektórzy pytają, dlaczego nie prowadzimy innych przedmiotów. Odpowiedź jest prosta. Chcemy specjalizować się i rozwijać w konkretnej dziedzinie i być w tym jak najlepszym.

Nasi prowadzący

Nasi prowadzący to zgrana kadra z dużym doświadczeniem. Są to nauczyciele, którzy czynnie pracują jeszcze w szkolnictwie publicznym, jak również tacy, którzy już zakończyli tam swoją przygodę i mogą u nas dalej realizować się i pomagać innym robiąc to, w czym są najlepsi. Jako zespół codziennie wymieniamy się swoimi doświadczeniami i pomysłami, aby móc się ciągle rozwijać i pomagać sobie nawzajem, a przede wszystkim jak najlepiej pomagać naszym uczniom.

pexels-photo-872955.jpg

Dostępne także