ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Szkoła Matematyczna CUBE Jelenia Góra

Forma zajęć na kursach indywidualnych

Zajęcia indywidulane zawsze dostosowujemy do bieżących potrzeb. Poprzez indywidualne podejście do ucznia potrafimy zdiagnozować jego zarówno słabe jak i mocne strony, by w jak największym stopniu pomóc mu w celach, które chce osiągnąć.

Staramy się pomagać nie tylko od strony czystej matematyki, ale również pod kątem psychologicznym, by uczeń mógł otworzyć się zarówno na matematykę, ale również na inne dziedziny życia, bo wszyscy dobrze wiemy, że „Matematyka to królowa wszystkich nauk”. Pokazujemy jak zapanować nad stresem, który często towarzyszy podczas sprawdzianów i egzaminów jak również podczas codziennych lekcji. Pomagamy zarówno tym, którym matematyka przysparza wiele kłopotów w szkole, jak również tym, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i iść dalej poza zakres materiału szkolnego.

Dostępne także

KURSY ONLINE